Kick box

Kurz je určen pro zaměstnance a doktorandy naší univerzity i pro širokou veřejnost. Naučíte se bojový sport, který kombinuje tradiční bojová umění s boxerskými údery v převážně bezkontaktním provedení v dynamickém tempu!

Termín: 2.10.2017, 15:30 - 4.12.2017, 16:30; Centrum sportovních aktivit, budova B, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno

Kick box představuje bojový sport, který kombinuje tradiční bojová umění s boxerskými údery. Jedná se o skupinovou pohybovou aktivitu buď v provedení fullkontakt nebo bezkontaktně s použitím specifických pomůcek, pro zvýšení fyzické kondice, s posílením a protažením celého těla, zlepšení koncentrace a navozením psychické pohody. Lze ho využít i v sebeobraně.

Kurz je zaměřen na nácvik a zdokonalování základní techniky vycházející z bojových umění, nácvik a zdokonalování techniky postojů, kopů, úderů a obranných krytů, bezkontaktní trénink, trénink ve dvojicích.

Cílem je rozvoj a zlepšení pohybových schopností, rozvoj a zdokonalování silových, rychlostních a vytrvalostních schopností, rozvoj koordinačních schopností, kladný přístup k bojovému umění a chápání konfliktů, řešení konfliktních situací a respektování soupeře, posílení kardiovaskulárního systému, redukce stresu a agrese, pozitivní působení na zdravý osobní rozvoj.

Sportovní oděv a sportovní čistou obuv, ručník, pití. Všechny pomůcky a vybavení je k dispozici.

Kontaktní osobakick-box.jpg

Odborný instruktor

Michal Maněk

2.10. - 4.12. 2017, pondělí 15.30-16.30 hodin

Poplatek je nutné uhradit nejpozději týden před zahájením kurzu! Při nepřipsání platby na účet do požadovaného data, bude přihláška stornována. Není možné navštěvovat kurz bez zaplacení. Na první hodině bude instruktor požadovat potvrzení o zaplacení kurzu. Úhrada poplatku není vratná.

Od 5.9. do 26.9. 2017 vyplněním přihlašovacího formuláře viz níže. Přihláška je závazná.

Uložit Uložit Uložit

Kick box
Termín: 2.10.2017, 15:30 - 4.12.2017, 16:30
Centrum sportovních aktivit, budova B, sál B2, Jana Babáka 5, 616 00 Brno